Uçak bileti iletişim, gerek yurtiçi gerekse yurtdışı uçuşları ile alakalı her türlü bilgiyi edinebilmek, her türlü sorunun çözümüne ulaşabilmek amacıyla sunulmakta olan bir hizmettir. Firmamız bünyesindeki hizmet 0850 500 23 11 numaralı hat üzerinden sunulabilirken, bu hat üzerinden 7 gün 24 saat boyunca müşteri temsilcilerine ulaşabilmek ve tüm soru ya da sorunlara cevap bulabilmek mümkündür.

Uçak Bileti telefon numaraları ile daha detaylı bilgi almak için Uçak Bileti No sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İçinde bulunduğumuz bu yüzyılda Türkiye genelinde ya da dünya üzerinde seyahat etmek oldukça sıradan bir hale gelmiştir. Günümüz teknolojisinin bu denli ilerleme kaydetmesi sayesinde hava yolu ulaşım hizmetleri de oldukça geniş bir alana hitap ederken, bu durumun en önemli nedenlerinden biri de uçak bileti fiyatlarının hemen hemen her bütçeye hitap etmesi ve kısa sürede güvenli bir ulaşım sağlayabiliyor olmasıdır. Havayolu ulaşımının bu denli yaygınlaşmadığı dönemlerde yolcular farklı bir şehre gidebilmek için günler öncesinden yola çıkmak durumunda kalmaktaydı.

Uçak Bileti Telefon Numaraları

Uçak Bileti Telefon Numarası (0850) 500 23 11
Uçak Bileti Ofis Telefon (0850) 500 23 11
Uçak Bileti İletişim (0850) 500 23 11
Uçak Bileti Acente Telefonu (0850) 500 23 11
Thy Uçak Bileti Satış Telefonu (0850) 500 23 11
Uçak Bileti Bilet Al Numarası (0850) 500 23 11
Uçak Bileti Numarası (0850) 500 23 11
Uçak Bileti Çağrı Merkezi (0850) 500 23 11

Uçak Bileti İletişim : 0850 500 0 737

Günümüzde havayolu şirketleri, havayolu ulaşımını tercih eden yolcular için bu doğrultuda tüm işlemleri ücretsiz olarak gerçekleştirebilecekleri bir hizmet sunulmaktadır. Uçak bileti iletişim adı ile bilinen bu hizmet kapsamında yolcular tüm işlemlerini herhangi bir ücret ödemeden gerçekleştirebilmekte, üstelik müşteri temsilcilerine haftanın herhangi bir günü ya da günün herhangi bir saatinde ulaşabilmek mümkündür.

Son yıllarda uçakla yolculuk etmek oldukça pratik ve uygun bir hale gelmiştir. Yurtiçinde pek çok noktaya telefonla uçak bileti satın alarak seyahat edebilmek mümkün olduğu gibi, yurtdışında da çeşitli ülkeler ve havalimanlarına bu şekilde ulaşabilmek mümkündür. Havayolu ile ulaşımın bu denli avantajlarının olması beraberinde dejavantajları da getirebilmektedir. Özellikle de günümüzde pek çok insanın karayolu yerine havayolunu tercih etmesi, otobüs firmalarını ciddi ölçüde etkilemektedir.

Otobüs biletleri ile uçak bileti fiyatları hemen hemen aynı düzeyde olduğundan, insanların büyük çoğunluğu otobüsle uzun saatler süren yolculukların yerine yalnızca birkaç saat süren konforlu uçak yolculuklarını tercih etmektedir. Otobüs firmaları ile havayolu firmaları arasında yaşanan bu rekabetin bu denli kızışma nedeni de bu fiyatlar olarak gösterilebilmektedir. Dolayısıyla her geçen gün uçak bileti

Türkiye genelinde gerek yurtiçi gerekse uluslararası nitelikte hizmet veren birçok havalimanı bulunmaktadır. Ülkenin en çok yolcu kapasitesine sahip olan, milyonlarca yolcunun yurtiçi ve yurtdışı ulaşımlarını sağlayan havalimanları arasında en kullanılanları ise İstanbul Havalimanı, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Antalya Havalimanı ve Ankara Esenboğa Havalimanı olarak bilinmektedir.

Bu Konular da İlginizi Çekebilir.

Uçak Bileti Müşteri Hizmetleri

uçak bileti müşteri hizmetleri

Uçak Bileti Müşteri Hizmetleri, firmamız tarafından müşterilerine özel olarak sunulan hizmetlerden biridir. Günümüzde hemen hemen her yolcu için önemli bir yere sahip olan müşteri hizmetleri ve müşteri temsilcisi, genellikle yolcuların yaşamış olduğu birçok farklı sorunun kısa sürede çözüme kavuşturulabilmesi, talep edilen her türlü işlemin zahmetsiz bir şekilde yerine getirilebilmesi açısından oldukça önemli bir ihtiyaç olarak değerlendirilebilmektedir.

Uçak Bileti Müşteri Hizmetleri sayesinde firmamız müşterilerinin konforlu bir şekilde seyahat edebilmesini ve ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabilmesi konusunda yardımı olmayı amaçlamaktadır. Haftanın her günü 24 saat boyunca müşterilerinin ulaşımına sunduğu uçak bileti iletişim hattı sayesinde havalimanları ve havayolu şirketleri ile alakalı her türlü bilgiye ulaşabilmek de mümkündür.
0850 500 23 11 numaralı hat üzerinden ulaşabilmenin mümkün olduğu Uçak Bileti Müşteri Temsilcisi ile görüşme yapan birçok yolcu, meramını dile getirerek sorusuna yanıt alabilmekte ve talep ettiği işlemlerinin gerçekleşmesini sağlayabilmektedir. Hatta bilet satın alma işlemleri bir Uçak Bileti Müşteri İletişim Hattı üzerinden gerçekleştirilebilmektedir.

Uçak Bileti Müşteri Hizmetleri Üzerinden Hangi İşlemler Yapılabilir?

Firmamızın müşterilerinin her türlü ihtiyacını ve konforunu göz önünde bulundurarak sunmuş olduğu Uçak Bileti Müşteri Hizmetleri aracılığı ile pek çok işlemi gerçekleştirebilmektedir. Örneğin; herhangi bir tarihe ya da açık tarihli olarak bilet satın almak, bilet rezerve ettirmek, satın alınan bir biletin iptalini sağlamak, taksitli bilet iptalini sağlamak, havalimanları ya da havayolu şirketlerinin uçuşları hakkında bilgi edinmek, havalimanına nasıl ulaşım sağlanabileceğini öğrenmek, biletle alakalı yaşanan herhangi bir sorunu çözüme kavuşturmak ve bunun gibi daha pek çok işlem Uçak Bileti Müşteri Hizmetleri aracılığı ile gerçekleştirilebilmektedir.

Tüm bunların yanı sıra müşterilerimiz bütçesini göz önünde bulundurarak normal havayolu ya da low – cost havayolu firmaları için de bilet temin edebilmektedir. Normal havayolu firmaları için bilet satın alan müşterilerimiz uçuş esnasında sunulan ekstra hizmetler ve ikramlıklar için herhangi bir ücret ödememektedir. Türkiye’de normal havayolu olarak hizmet veren en önemli şirketlerden biri Türk Hava Yoları olarak bilinmektedir. Low – cost havayolu firmaları için bilet satın alan müşterilerimiz ise uçakta ikram edilen yiyecek ve içecekler ya da diğer hizmetler için ekstra ücret ödemek durumunda kalabilmektedir. Sun Express, Onur Air, Pegasusu Havayolları gibi firmalar, low – cost olarak hizmet vermektedir.

Telefonla Uçak Bileti Nasıl Satın Alınır?

telefonla uçak bileti nasıl alınır?

Telefonla uçak bileti satın almak için öncelikle yolcunun 0850 500 23 11 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı araması ve müşteri temsilcimize bağlanması gerekmektedir. Yalnızca birkaç dakika sürecek olan bu işlemin sonucunda müşteri temsilcisi ile görüşme gerçekleştiren müşterimiz hangi tarihte nereye uçmak istediğini belirtmekte ve buna göre bir uçuş listesi çıkarılmaktadır. Fiyat ve saat konusunda kendisine uygun olan bir bileti tercih eden müşterimiz bu bileti online ödeme yöntemleri ile satın alabileceği gibi rezerve de

Öte yandan yolculuk tarihi kesinleşmeyen müşterilerimiz firmamız aracılığı ile açık bilet de satın alabilmektedir. Bu sayede seyahat etmesi gereken tarih belli olduğundan yine müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek daha önce satın aldığı bilet için tarih belirtip check-in yapabilmekte ve diledi an, dilediği yere seyahat edebilmektedir.

Telefondan Taksitli Uçak Bileti Nasıl İptal Edilir?

Daha önce satın alınmış olan biletin iptal edilebileceği gibi taksitli uçak biletinin iptali için de yine firmamızın uçak bileti iletişim birimi ile görüşme yapabilmek mümkündür. bu gibi durumlarda bilet sahibi olan müşterimiz müşteri temsilcilerimiz ile görüşme gerçekleştirerek biletinin iptali talebinde bulunabilmektedir. İşlemler gerçekleştirildiğinde ise ödenen bilet ücreti karta iade edilebilmektedir.

Taksitli bilet iptali işleminde satın alınan bilet için bankaya herhangi bir ödeme yapılmamışsa, banka tarafından da ücret iadesi yapılmamaktadır. Örneğin; daha önce satın alınıp iki taksiti ödenen, fakat kullanılmadan iptal edilen bilet için ödenen iki taksit iade edilmektedir. Geri kalan taksitler ise hesaptan düşürülmediği, yanı müşteri tarafından ödenmediği için iadesi de yapılmamaktadır.

Türk Hava Yolları, Sun Express, Onur Air, Anadolu Jet, Pegasusu Havayolları ve bunun gibi daha pek çok yerli ya da yabancı havayolu şirketleri üzerinden bilet satın alabilmek, satın alınan biletin iptalini gerçekleştirebilmek, firmalar ile alakalı merak edilen sorulara yanıt bulabilmek ya da yaşanan sorunların şikayet talebinde bulunarak çözüme kavuşturulabilmesini sağlamak için Uçak Bileti İletişim Hattı üzerinden iletişime geçebilmek mümkündür. Üstelik firmamız bünyesinde sunulan bu iletişim hattı hizmeti ile daha avantajlı ve ayrıcalıklı bir hizmet görebilmek de mümkündür.

Sizlerde ihtiyacınız olan uçak bileti ya da diğer işlemler için 0850 500 23 11 numaralı hat üzerinden iletişime geçerek destek alabilirsiniz.