01 May, 2020 23:31
Türk Hava Yolları (THY) Müşteri Hizmetleri Numarası

Türk Hava Yolları (THY) Müşteri Hizmetleri NumarasıTürk Hava Yolları (THY) müşteri hizmetlerine ulaşmak oldukça kolaydır. Türkiye’nin benzersiz hava yolu firması olarak hizmet veren Türk Hava Yolları (THY) müşterilerinin sorunlarına çözüm odaklı, yüksek satış stratejisi ile çalışan müşteri hizmetleri departmanı bulundurmaktadır. THY iletişim bilgileri 0850 333 0849 nolu telefondur. Türk Hava Yolları (THY) müşteri hizmetleri departmanında çalışan her personel çalışmaya başlamadan önce sıkı bir eğitimden geçirilmekte ve satış, sorun ve satış sonrası destek için en püf noktalara kadar öğretilmektedir.

Türk Hava Yolları (THY) İletişim Bilgileri

Türk Hava Yolları (THY) dünyanın en çok noktasına uçuş yapan en nadir hava yolu şirketlerinden bir tanesidir. Dünyanın her noktasına gitmesi vesilesi ile müşteri hizmetleri personellerini çok sıkı eğitimlere ve sosyal olanaklara tabii tutmaktadır. Bu sebeple herhangi bir probleminiz için 0850 333 0849 nolu telefonu aradığınız zaman aradığınız yanıta hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Çok sık seyahat eden yolcular ve Miles & Smiles yolcuları için özellikle personel barındıran Türk Hava Yolları (THY) tamamen sorunlarınıza çözüm odaklı müşteri hizmetleri departmanı ile çalışmaktadır.Türk Hava Yolları (THY) çağrı merkezi resmi tatil günlerinde dahi vardiyalı sistemi ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. 7 gün 24 saat aktif bir şekilde hizmet vermeye devam eden Türk Hava Yolları (THY) sorunlarınızın tamamına en kısa süre içerisinde yanıt verebilecek donanıma sahiptir.

Türk Hava Yolları (THY) Çağrı Merkezi

Türk Hava Yolları (THY) çağrı merkezine dünyanın neresinde olursanız olun çok kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Dünyanın en sık aranan çağrı merkezi olması sebebi ile her geçen gün teknik ekibini ve çağrı merkezi personellerini hem eğitmektedir hem de bünyesine yeni personeller katmaktadır. Pek çok sahte Türk Hava Yolları (THY) çağrı merkezi numarası vardır ve buralardan insanlara sahte bilet satışı yapılmaktadır. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak adına lütfen sadece 0850 333 0849 nolu telefonu kullanın.
Sahte çağrı merkezi numaraları internette çeşitli blog sayfalarında yer almaktadır. Bu numaraları aradığınız zaman sizlere direkt olarak bilet satışı gerçekleştireceklerdir ve herhangi bir karşılığı olmayacaktır. En sık tercih edilen çağrı merkezi numarası olan Türk Hava Yolları (THY) için lütfen sadece web sitesinde yazan ve burada belirttiğimiz telefon numarası olan 0850 333 0849 nolu telefonu kullanınız.

Türk Hava Yolları İle Hangi Şehirlerden Çağrı Merkezine Ulaşabilirim?

Türk Hava Yolları çok kapsamlı bir şirket olması münasebeti ile dünyanın pek çok noktasına uçuşlar yapmaktadır. Bu sebeple dünyanın her yerinden çağrı merkezine ulaşmak mümkün olmayabilir. 0850 333 0849 nolu telefon ile Türk Hava Yolları (THY) çağrı merkezine ulaşabilirsiniz. Ancak ulaşamadığınız noktalarda dünyanın her yerinden +90 212 463 63 63 telefonu çevirmeniz halinde Türk Hava Yolları Genel Müdürlüğe ulaşabileceksiniz. Aynı şekilde buradan da bilet alım, bilet değişikliği ve diğer sorunlarınız için yanıt buluyor olacaksınız.Genel Müdürlük personelleri en az çağrı merkezi personelleri kadar eğitimli ve bilgilidir. Tüm hizmet noktaları sizlerin sorunlarına çözüm bulabilmek ve sizi şirketten memnun edebilmektir.
Türk Hava Yolları ile direkt uçuşun olmadığı çok az nokta vardır ki o ülkeler de zaten ismi dahi çoğunluk tarafından bilinmeyen ülkelerdir. Avrupa’nın her noktasına, Amerika’nın her noktasına, Afrika’nın her noktasına uçuş seferleri düzenleyen Türk Hava Yolları (THY) dünyanın her yerinden bilet satışı gerçekleştirebilmektedir. Bulunduğunuz ülkenin THY Ofisine ulaşabilmek için öncelikle THY Genel Müdürlüğe bağlanmanız gerekmektedir. Bulunduğunuz ülkenin THY ofisine sizleri Genel Müdürlük aktaracak.Türk Hava Yolları Yurt Dışından Bilet Alma

Türk Hava Yolları (THY) şirketinden bilet alma işlemleri oldukça kolay bir işlemdir. Buna rağmen internete erişimi olmayan veyahut telefona erişimi olmayan müşterilerin bilet almaları oldukça zor olacaktır.

Türk Hava Yolları (THY)’den bilet alabilmek için öncelikle internete erişiminizin olması gerekiyor. Eğer internete erişiminiz yoksa THY çağrı merkezi hattı ile bilet satın alabilirsiniz. 0850 333 0849 Nolu telefon 7 gün 24 saat siz değerli müşterilerin sorunlarına çözüm bulabilmek adına çalışmaktadır. Eğer buna rağmen telefona erişiminiz yoksa aynı şekilde online olarak bilet satın alabilirsiniz. https://www.turkishairlines.com/tr-int/ Bu adresten sadece gideceğiniz noktaları ve kişisel bilgilerinizi belirleyerek bilet satın alma işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

[avatar]

Türk Hava Yolları (THY) Müşteri Hizmetleri Numarası için yorumlar

Yorumlar kapatıldı.