01 May, 2020 23:31
Türk Hava Yolları (THY) İş İlanları ve Personel Alımı 2020

Türk Hava Yolları (THY) İş İlanları ve Personel Alımı 2020Türk Hava Yolları (THY) her yıl düzenli bir şekilde memur alımı, personel alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Her yılbaşı düzenlenen açık ilanlar sayesinde kariyer hedefleri gökyüzünde olan insanları kariyerlerine kavuşturan ve pek çok sayıda çalışan bulunduran Türk Hava Yolları (THY) için açık iş ilanları ve iş ilanları başvuru bilgi noktasında bu içeriği iyi tüketmenizi öneririz. Zira yapılacak olan alımlarda sürekli olarak buradan sizlere bilgi verilecektir.

THY İş İlanları 2020

Dünyanın en kaliteli hava yolu şirketi olan Türk Hava Yolları şirketinde çalışabilmek için her yıl binlerce insan birbiri ile yarışmaktadır. Mevcut 17.000 çalışanı ile dünyanın en kaliteli hava yolu şirketi olan Türk Hava Yolları bugün en güler yüzlü hizmeti vermesi sebebi ile 2019 yılında 75 milyon insan Türk Hava Yolları ile beraber uçuş yapmıştır.
Yıllık cirosunu 3 milyar TL’nin üzerine çıkaran Türk Hava Yolları (THY) 1993 yılında Devlet İşletme İdaresi adı ile aynı kurum tarafından kurulmuştur. Daha sonra ise ismi Türk Hava Yolları (THY) olarak değiştirilmiş ve dünyanın en kaliteli hizmetini vermeye başlamıştır. Skytrax tarafından 5 yıl üst üste Avrupa’nın en iyi hava yolu şirketi olarak seçilmiştir ve bu başarısını her geçen yıl sürdürmektedir. Türk Hava Yolları (THY) şirketinde toplam 17.000 Türk Hava Yolları (THY) Teknik A.Ş. üzerinde ise 5.000 çalışan ile toplam 22.000 ve üzeri çalışan ile tüm dünyanın en kaliteli hizmetini vermektedir.Filosunda 350’den fazla uçağı bulunduran bir hava yolu şirketi ile neden çalışmak istemeyesiniz?

Türk Hava Yolları (THY) Güncel İş İlanları 2020

Sadece ülkemizde değil tüm dünyada saygınlık kazanan havayolu şirketimiz olan Türk Hava Yolları (THY) her yıl onlarca personeli bünyesine katmaktadır. Ancak bu alımların çok titiz ve dikkatli olduğunu belirtmek isteriz. Türk Hava Yolları (THY) büyümenin ve istikrarın hızına odaklanmış ve bu hızı yavaşlatacak olan herhangi bir personeli bünyesinde barındırmamaktadır.
Eğer kariyer hedeflerinizde gökyüzü varsa dünyanın en iyi şirketine başvuru için hala geç kalmadınız. Marka değerini her zaman yükselten, ekonomik krize rağmen en yüksek maaşı ödeyen, tüm sosyal olanakları çalışanları için uygulayan ve onlarca sosyal olanağı çalışanları için karşılayan bir hava yolu şirketinde çalışmak oldukça zor bir durumdur.
Türk Hava Yolları (THY) şirketinde 4 ana başlıklı pozisyon bulunmaktadır. Genellikle başvurular bu 4 ana başlık üzerinden gerçekleşmektedir.

  • Kabin Memuru
  • Kokpit Ekibi
  • Yurt Dışı Ofis Çalışanı
  • İdari / Teknik Kısım Çalışanı

Tüm başvurular bu şekilde yapılmaktadır. Eğer kariyerinizde pilotluk varsa onlar zaten sizlere ulaşıyorlar ancak yardımcı pilot veya memur olarak işe başlamak istiyorsanız mutlaka sizler başvuru yapmalısınız.


Kabin Memuru Nedir? Kabin Memuru Ne İş Yapar?

Türk Hava Yolları (THY) bünyesinde kabin memuru olarak hizmet veren çalışanlar uçuşa gelen müşterileri karşılarlar, ihtiyaçlarına yanıt verirler ve güvenli uçuş aşamalarını yönetirler. Türk Hava Yolları (THY) kabin memuru alımlarını her yıl güncellemektedir. İlgili sayfayı düzenli olarak takip etmeniz şansınızı yükseltecektir.Kokpit Ekibi Nedir? Kokpit Ekibi Ne İş Yapar?

Kokpit ekibinin başında pilot vardır ancak dışarıdan çok az miktarda pilot alımı yapılmaktadır. Türk Hava Yolları (THY) şirketi genellikle kendi pilot ekibini kendisi yetiştirmektedir. Ancak yardımcı pilotlara bol miktarda ihtiyaç olduğundan dış kaynaktan temin edilmektedir. 2.pilot adayı ve SFI gibi kariyer hedefiniz varsa Türk Hava Yolları (THY) kokpit ekibi iş ilanlarını takip etmeniz şansınızı büyük oranda yükseltebilecektir.

Yurt Dışı Ofis Çalışanı Nedir? Yurt Dışı Ofis Çalışanı Ne İş Yapar?

Yurt dışı ofis çalışanı adından da anlaşılacağı üzere yurt dışındaki tanıtım, satış ve idari kısımlarda çalışacak olan personellerin ülkemizden istihdam edilmesini sağlamaktadır. Eğer yurt dışında yaşam ve çalışma şansı arıyorsanız en doğru yolun Türk Hava Yolları (THY) şirketi olduğunu bilmeniz gerekiyor. Şirket her yıl buradan düzenli alımlar yaparak yurt dışına personel göndermektedir.


İdari / Teknik Kısım Çalışanı Nedir? Ne İş Yapar?

İdari ve teknik kısım çalışanları organizasyonun tamamen dışında kalmaktadır. Ancak organizasyonunun sürekliliği için en önemli personel grubudur. Bu grupta teknisyenler, memurlar, uzmanlar ve mühendis gibi mesleklere sahip olan kişiler çalışmaktadır.

[avatar]

Türk Hava Yolları (THY) İş İlanları ve Personel Alımı 2020 için yorumlar

Yorumlar kapatıldı.