Thy İletişim : 0850 500 0 737 

Thy Ofisi Telefon Numarası 0850 500 0 737
Thy Uçak Bileti İletişim 0850 500 0 737
Thy Şubesi İletişim 0850 500 0 737

Thy İletişim Numarası 0850 500 0 737 dir. Bu numaradan uçak bileti işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Uçak bileti işlemleri 5502 Türsab numaralı Aymila Turizm tarafından yapılmaktadır.

Dünyanın en saygın havayolu şirketlerinden biri olan Türk Hava Yolları, misafirlerine sunmuş olduğu hizmetle hem yurt içinde hem de yurtdışında adından sıkça söz ettirmektedir. Uçuş sırasında misafirlerinin kesintisiz konforunu sağlayan Türk Hava Yolları, uçuş öncesi ve sonrası soru ve sorunlarınızı özenle dikkate alır.

Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen havayolu şirketlerinden biri olmasının en büyük nedeni de müşteri memnuniyetidir. Misafirlerin sorunlarına en kısa sürede çözüm getiren THY müşteri hizmetleri, bilet alırken yaşanılan sorunlarla özel olarak ilgilenmekte ve sorularınıza en kısa sürede cevap vermektedir.

Uçuş öncesi biletle ilgili sorularına cevap arayan ve uçuş sonrasında dilek, şikâyet ve önerilerini bildirmek isteyen yolcular, THY iletişim numarasını araştırmaktadır.

Türk Hava Yolları çağrı merkezi telefon numaralarını arayarak rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilir, dilek, şikâyet ve önerilerinizi bildirebilirsiniz. THY iletişim merkezi ile sadece telefonla değil, internet üzerinden de iletişim kurabilirsiniz. Türk Hava Yolları web sitesinden ve e-mail yoluyla canlı destek hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda Twitter, Instagram ve Facebook üzerinden de mesaj yoluyla istek ve şikâyetlerinizi bildirebilirsiniz.

7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz THY müşteri hizmetleri ile bilet iptal ve/veya iade gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilir, uçuşunuz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. THY iletişim yöntemleri arasında yer alan online iletişim kanalları sayesinde uçuşlarla ilgili tüm işlemleri kısa süre içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Sağladığı uçuş imkanlarıyla yıllardır müşterilerine kesintisiz ve yüksek konforlu hizmet sunan Türk Hava Yolları’nın bu denli başarılı olabilmesinin sebebi elbette müşterilerinin dilek, şikâyet ve önerilerini özenle dikkatle almasıdır.
Kesintisiz uçuş imkânı sağladığı yolcularının sefer esnasında ya da bilet alırken yaşadığı sorunlar ve zorluklarla özel olarak ilgilenmektedir. Ancak pek çoğu yolcu thy müşteri hizmetleri numarası nedir ya da nasıl ulaşılır bilmiyor. Sizler için bu yazımızda thy iletişim merkezi numaralı hazırlandı.

Bu sayfada aşağıdaki konularda detaylı bilgi edinebilirsiniz

Thy İletişim Numarası 0850 500 0 777 dir. Bu numaradan uçak bileti işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Sağladığı uçuş imkanlarıyla yıllardır müşterilerine kesintisiz ve yüksek konforlu hizmet sunan Türk Hava Yolları’nın bu denli başarılı olabilmesinin sebebi elbette müşterilerinin dilek, şikâyet ve önerilerini özenle dikkatle almasıdır.
Kesintisiz uçuş imkânı sağladığı yolcularının sefer esnasında ya da bilet alırken yaşadığı sorunlar ve zorluklarla özel olarak ilgilenmektedir. Ancak pek çoğu yolcu thy müşteri hizmetleri numarası nedir ya da nasıl ulaşılır bilmiyor. Sizler için bu yazımızda thy iletişim merkezi numaralı hazırlandı.

İstek, öneri veya şikayetlerinizi bu numaralar yardımıyla rahatlıkla Türk Hava Yolları’na ulaştırabilirsiniz. Bunun yanı sıra thy rezervasyon işlemlerini kolaylıkla nasıl gerçekleştirebileceğinizi de ayrıntılı şekilde anlattık. Merak ettiğiniz her türlü bilgiye bu yazımızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
Sadece telefon vasıtasıyla iletişime geçmekle kalmayıp aynı zamanda internet üzerinden de iletişim kurabilirsiniz. Bunun için hem Türk Hava Yolları web sitesi üzerinden e-mail veya başka yollarla iletişim kurabileceğiniz gibi Türk Hava Yolları’nın sunduğu canlı destek hizmetleri üzerinden de yardım alabilirsiniz.
Dilek, istek veya önerilerinizi en kısa şekilde ve en etkili biçimde Türk Hava Yolları firmasına ulaştırmak istiyorsanız Twitter, İnstagram veya Facebook gibi mecralardan mesaj yoluyla ulaşım sağlayarak da istek ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Hızlı bir iletişim yöntemi olan sosyal medya en etkili irtibat yöntemlerinden biri olarak biliniyor.

THY İletişim Telefon Numaraları

thy iletişim numarası

Dünyanın en eski havayolu şirketlerinden biri olan Türk Havayolları, kuruluşundan bu yana sunmuş olduğu yüksek hizmet kalitesiyle misafirlerini her zaman memnun etmektedir.

Müşterilerinin sorunlarına kısa sürede çözüm getirebilmek adına iletişim yöntemlerine son derece önem veren firma, THY çağrı merkezine kolay ulaşılmasını amaçlamaktadır. Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden kolayca ulaşım sağlanan THY çağrı merkezi, sunmuş olduğu hizmetlerde güvenliği ön planda tutmakta ve profesyonel müşteri temsilcileri ile çalışmaktadır.

İletişim ağları olukça geniş olan Türk Havayolları, kolay ulaşılabilir olması, güvenli ve konforlu uçuş sağlaması nedeniyle en çok tercih edilen firmalar arasındadır. 444 ve 0850 ile başlayan THY tel numaraları ile uçuş öncesi ve sonrası kesintisiz iletişim kurabilirsiniz.

THY İletişim 444 Numarası Nedir?

thy iletişim 444

Türkiye’nin bayrak taşıyıcı havayolu firması olmayı başaran Türk Hava Yolları’nın telefon numaralarını kullanarak her konuda kendilerinden destek alabilirsiniz. Bilet işlemleri, iptal ve iade, uçuş durumu gibi konularda bilgi almak için THY iletişim 444 numarasını veya 0850 500 0 737 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

7 gün 24 saat THY çağrı merkezi telefon numarası üzerinden arama yaparak müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Uçuş ve bilet işlemlerinize ilişkin birçok işlemi kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. Dünyanın birçok yerinde hizmet veren Türk Hava Yolları, müşterileriyle doğrudan alakadar olması ve uçuş sırasında konforu üst düzeyde tutması nedeniyle uçuş sektörünün önde gelen firmaları arasında yer alır. Geniş bir pazar ağına sahip olan firma geniş iletişim ağları ile de uçuş öncesi ve sonrası problemlere kısa sürede çözüm getirir.

Yolcuların sadece bir telefon uzağında olan THY çağrı merkezi, deneyimli müşteri temsilcileriyle sizlere en iyi şekilde hizmet verir.

THY İletişim 0850 Numarası Nedir?

Müşterilerin dilek, şikâyet ve önerilerini ön planda tutan ve bu doğrultuda faaliyetlerini sürdüren Türk Hava Yoları, iletişim olanakları ile de yolcularını mağdur etmemektedir. 0850 500 0737 numaralı THY telefonu müşterilerin memnuniyet ve şikâyetlerini kolaylıkla iletebilmesini sağlar.

Müşterilerin geri bildirimlerini en dikkatli şekilde inceleyen ve kısa sürede çözüm üreten firma, bilet rezervasyon, satın alma, iptal ve değişiklik işlemlerinde de kolaylık sağlar. Tüm bu işlemler sadece bir telefonla müşteri temsilcisine bağlanılarak gerçekleştirilebilir.

THY 444 numarasının alternatifi olan 0850 500 0737 no’lu THY çağrı merkezini arayarak uçuş işlemleriniz ile ilgili her işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

THY İç Hatlar Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

thy iç hat müşteri hizmetleri

Türkiye’nin her yerinden ulaşabileceğiniz Türk Hava Yolları çağrı merkezi numarası 0850 500 0737’dir. Bu numarayı arayarak uçak bileti satın alabilir, bilet değişikliği yapabilir, biletinizi iptal edebilir, ekstra bagaj alımı yapabilir, ücretli koltuk seçimi yapabilirsiniz. Müşterileriyle yakından alakadar olması ve yolcularının konforunu üst düzeyde tutmasıyla bilinen Türk Hava Yolları, müşteri iletişim merkezine de son derece önem vermektedir.

Geniş iletişim ağı ve deneyimli personeli ile müşterilerin soru ve sorunlarına en kısa sürede cevap vermektedir. 7/24 ulaşılabilir olan THY iç hatlar müşteri hizmetleri numarası müşterilere kolay irtibat imkânı sağlamaktadır.

Uçuş öncesi ve sonrasında 0850 500 0737 numarası üzerinden THY iletişim ile kesintisiz iletişim kurarak tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

THY Dış Hatlar Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

Dünyanın en çok yerine doğrudan uçuş gerçekleştiren havayolu firmalarının başında gelen Türk Hava Yolları, çok az talep gören destinasyonlara bile uçuş gerçekleştirmekte ve bu özelliğiyle ön plana çıkmaktadır.

Özellikle dış hatlar uçuşlarında akla gelen ilk firma olan Türk Hava Yolları her geçen sene yolcu kapasitesini yoğun bir şekilde arttırmaktadır. Dünyanın birçok yerinden ulaşılabilen 0850 500 0737 no’lu THY müşteri hizmetleri yoğun talebe rağmen müşterilerin sorularına cevap vermekte ve sorunlarına en kısa sürede çözüm getirmektedir.

THY dış hatlar müşteri hizmetleri numarası 0850 500 0737’dir. Bu numarayı ihtiyaç duyduğunuz her an arayarak uçuşlarınızla ilgili işlemlerinizi gerçekleştirebilir, satın aldığınız bilet üzerinde değişiklik yapabilir, her konuda kurumsal destek alabilirsiniz.

THY Ücretsiz İletişim Telefon Numarası

Türk Hava Yolları müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek için 0850 500 0737 numaralı Türk Hava Yolları ücretsiz çağrı merkezini arayabilirsiniz. Konuşmanız yurt içi ve yurt dışı bütün operatörlerde sabit hat aramaları üzerinden ücretlendirilir. Vermiş olduğu hizmetle uzak mesafeleri yakın kılan havayolu markası olarak adlandırılan Türk Hava Yolları, birçok havayolu firmasının iletişim ağından farklı olarak ücretsiz çağrı merkezi hizmeti sunmaktadır.

Yolcuları istedikleri yere en iyi ve en konforlu şekilde ulaştırarak keyifli bir seyahat deneyimi yaşatan şirket, bilet işlemlerinde de büyük kolaylıklar sağlamaktadır. 0850 500 0737 numaralı THY telefonu tamamen ücretsizdir ve kolay ulaşılabilir. Bu sayede müşteriler vakit kaybetmeden ücretsiz hizmet almış olurlar.

Uçuşlar sırasında misafirlerini evinde hissettiren firma ücretsiz iletişim hizmetleriyle de müşterilerine sonsuz destek sağlar.

Telefondan THY Uçak Bileti Nasıl Alınır?

thy iletişim

Türk Hava Yolları ile seyahat edecek olan misafirlerin bilet satın almak için yapması gereken THY çağrı merkezi ile iletişime geçmektir. Böylece hızlı ve güvenilir bir şekilde bilet satın alma işlemi gerçekleştirilir. Yapılan araştırmalar sonucunda Türkiye’nin en güvenilir havayolu şirketi olduğu ispatlanan Türk Hava Yolları, THY iletişim hattıyla da müşterilerine en iyi şekilde hizmet verir. THY ile Türkiye’nin veya dünyanın farklı noktalarına seyahat edecek olan müşteriler telefondan THY uçak bileti nasıl alınır sorusunun cevabını aramaktadır. Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından uçak bileti satın alabileceğiniz THY iletişim numarası 0850 500 0737’dir.

Günümüzde uçak biletleri en çok internet üzerinden satın alınsa da kısa sürede işlemini gerçekleştirmek isteyen müşteriler telefondan bilet satın almayı tercih etmektedir. 7 gün 24 saat ulaşılabilir olan Türk Hava Yolları çağrı merkezi ile iletişime geçerek kredi kartı veya banka kartınızla güvenli bir şekilde vakit kaybetmeden biletinizi satın alabilirsiniz. Kolaylıkla ulaşabileceğiniz ve ücretsiz hizmet veren THY uçak bileti iletişim numarası 0850 500 0737’dir.

Eğer acil bilete ihtiyacınız varsa ve internetten işlem gerçekleştirecek kadar vaktiniz bulunmuyorsa uçak bileti iletişim sayfasını ziyaret ederek bu numaraları yoluyla da rezervasyon işleminizi kolaylıkla halledebilirsiniz. Hızlı rezervasyon ve bilet alma yöntemlerinden biri olan telefon irtibatıyla acil uçak bileti işlemlerinizi saniyeler içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.
Çekinmeden ve saatlerce beklemenize gerek kalmadan rahatça arayabileceğiniz iletişim numaraları üzerinden istediğiniz saat için rezervasyon işlemi gerçekleştirebilir ve acil uçak bileti ihtiyacınızı vakit kaybetmeden gerçekleştirebilirsiniz. Kolaylıkla ulaşabileceğiniz thy uçak bileti iletişim numaraları sizler için aşağıda verilmiştir. Anında arayabilir ve Türk Hava Yolları’nın üstün hizmet kalitesinden sorunsuz bir şekilde yararlanabilirsiniz.
– 0850 500 0 777
– 0850 500 23 11
Bu numaraları arayabilir ve internet üzerinden vakit kaybetmenize gerek kalmadan rezervasyon işlemlerinizi telefon üzerinden rahatlıkla tamamlayabilirsiniz.

Telefon ile THY Uçak Bileti Nasıl Değiştirilir?

Her hava yolu firmasında olduğu gibi Türk Hava Yolları’nda da daha önce almış olduğunuz biletler üzerinde tarih ve yön değişimi kolayca gerçekleştirilebilir. Bunun için 444 0 849 numaralı Türk Hava Yolları iletişim hattına ulaşım sağlanabilir. Yapmak istediğiniz işlemi bildirdikten sonra müşteri temsilciniz sizden PNR kodu veya e-bilet numaranızı isteyecektir. Kodu temsilciye verdiğinizde; uçak bileti açığa alımı, tarih-yön değişimi ya da iptal gibi işlemlerden hangisini tercih ettiğinizi bildirmeniz gerekir. Eğer ertelediğiniz bilet için ekstra ücret gerekirse müşteri temsilciniz size bildirecektir ve onaylarsanız işleminiz gerçekleşmiş olacaktır.

Türk Hava Yolları bilet değişikliği ekstra hizmet kapsamındadır ve belirli kurallar çerçevesinde gerçekleştirilir. THY iletişim her konuda müşterilerine yardımcı olmayı amaçlasa da yolcuların talep ettiği plan dışı bilet değişikliği ve bilet iptal işlemleri gerçekleştirilememektedir. Gerekli şartlar sağlandığı takdirde uçuştan 48 saat öncesine kadar bilet erteleme ve iptal işlemi THY müşteri hizmetleri tarafından gerçekleştirilir. Mevcut bilet fiyatı ile ertelenen tarih fiyatı göz önünde bulundurulduğunda fazla miktar çıkarsa kredi kartı veya banka kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Tüm bu işlemler için sadece 444 0 849 numaralı THY iletişim hattını aramalısınız.

Telefon ile THY Check-in Nasıl Yapılır?

Uçakla seyahat edecek yolcuların en çok merak ettiği soru check-in işlemleri nasıl yapılır sorusudur. THY check-in işlemleri havalimanlarından yapılır. İç hatlar uçuşlarında 45 dakika önceden check-in işlemleri kapanmaktadır. Bu nedenle bir saat önceden havalimanında olmak gerekir. Dış hat uçuşları için ise kalkış saatlerinden 2 saat önce havalimanında bulunmanız gerekir. Gelişen teknolojiyle birlikte uçuş gerçekleştireceğiniz havayolu firmasının uygulamasını telefonunuza indirerek ya da web sitesini ziyaret ederek de check-in işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 1 dakika gibi kısa bir sürede bir tıkla gerçekleştirebileceğiniz işlem sırasında dilerseniz ücret karşılığı ekstra bagaj hakkı alabilir ya da koltuk seçebilirsiniz.

Yenilenen teknolojiye ayak uyduran havayolu şirketleri mobil check-in imkânı vermektedir. Cep telefonunuza firmanın mobil uygulamasını indirerek ya da web sitesinden check-in başlığına tıklayarak işlemlerinize başlayabilirsiniz. Sonrasında PNR kodunuz ve ad-soyad bilgilerinizi girmelisiniz. Sonrasında isterseniz ücret karşılığı koltuk seçimi yapabilirsiniz. Koltuk numarasını seçtikten sonra işlemi onaylamanız gerekir. Onay mesajı SMS ya da e-mail yolu ile size gönderildiğinde işleminiz tamamlanmış olur. Check-in süresi boyunca işlemini gerçekleştirmeyen misafirler uçuşa kabul edilmemektedir.

THY Çağrı Merkezi Hizmetleri

thy çağrı merkezi

Türk Hava Yolları’nın sadece Türkiye’den aranabilen çağrı merkezi numarası 444 0 849’dur. Mevcut tarifeniz haricinde ekstra bir ücret ödemeniz gerekmeden arayabileceğiniz THY çağrı merkezi hizmetleri ile birçok işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle acil bilet almak istediğinizde en hızlı şekilde bilet alma işleminizi gerçekleştirebilir, vakitten tasarruf edebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve kuruluşundan bu yana uçuş sırasında sunmuş olduğu hizmetlerle adından söz ettiren firma müşteri temsilciliğine de son derece önem vermektedir. Deneyimli çağrı merkezi personeli müşterilerin sorunlarına en kısa sürede çözüm getirmekte ve sorularını cevaplamaktadır.

Satış ofisine gitmenize gerek kalmadan uçak bileti almak ve aklınıza gelen tüm işlemlerle ilgili bilgi almak için yapmanız gereken şey THY çağrı merkezini aramaktır. Görüşme sırasında ekstra bir ücret ödemeniz gerekmez. Tarifenizde var olan dakikanızla görüşme yaparsınız. Çağrı merkezine bağlandığınızda deneyimli personel uçak bileti bulma konusunda size yardımcı olacaktır. Bu sayede hızlı bir şekilde biletinizi alabilirsiniz. Mevcut biletinizle ilgili değişiklik yapabilir veya biletinizi iptal edebilirsiniz. Ödemelerinizi güvenli bir şekilde 3D Security yöntemiyle yaparsınız.

THY Müşteri Hizmetleri Ücretli Mi?

thy uçak bileti iletişim

Dünya’nın en köklü havayolu firması Türk Hava Yolları, müşteri iletişimine son derece önem vermektedir. 444 0 849 numaralı Türk Hava Yolları müşteri hizmetlerini arayarak her konuda kurumsal destek alabilirsiniz. Çağrı merkezi ve online iletişim alanları üzerinden her konuda müşterilere destek sağlanmaktadır. 7/24 ulaşılabilir olan ve müşterilerin geri bildirimlerine hızlı bir şekilde cevap veren THY müşteri hizmetleri uzman personelleri ile her türlü sorunlarınıza kısa sürede çözüm üretmektedir. Ancak THY müşteri hizmetlerini aramak zorunda olan yolcular THY müşteri hizmetleri ücretli mi sorusunun cevabını da merak etmektedir.

Birçok havayolu şirketinin çağrı merkezi ücretli hizmet vermektedir. Ancak müşterileri mağdur etmemeyi ve en iyi şekilde hizmet vermeyi ilke edinmiş olan Türk Hava Yolları, çağrı merkezi hizmetini ücretsiz vermektedir. TYH müşteri hizmetleri ile yapacağınız görüşmeler operatörünüz tarafından hattınıza tanımlanan dakikadan düşer. Eğer bedava dakikanız yoksa sabit hat görüşme ücreti üzerinden ücretlendirilir. Alacağınız hizmet karşılığında herhangi bir ücret talep edilmez.

Türk Hava Yolları uzun yıllardır sunduğu yüksek hizmet kalitesiyle sağlam bir vizyon ve üstün tecrübe kazandığı bu alanda müşterilerinin firmaya kolay ulaşmasını amaçlıyor. Bu nedenle kesintisiz telefon hizmeti sunuyor. Ancak birçok müşteri bu hizmetten yararlanmak istediği zaman akıllarına takılan ilk soru thy iletişim ücretli mi sorusu oluyor.

Birçok firmanın müşteri hizmetleri numarasının ücretli olmasından akla gelen bu sorunun cevabıysa basit. Türk Hava Yolları iletişim hizmetlerini müşterileri için ücretsiz şekilde sunmaktadır.
Müşterilerinin vakitten ve nakitten gereksiz yere kayıp yaşamasını istemeyen tecrübeli hava kurumu, uçuş için gerekli olan bütün hizmeti anında ve sorunsuz sağlıyor. Yukarıda verdiğimiz müşteri hizmetleri tamamen ücretsiz olup kolay ulaşılabilir numaralardır.

Müşterilerini yormayan ve anında hizmet sunarak, kalitesini her şekilde belli eden Türk Hava Yolları iletişim hizmetlerini ücretsiz sunarak yolcularına sonsuz destek sağlıyor.

THY Bilet Satış Noktaları Telefon Numarası

thy bilet satış noktaları

Türkiye’nin en büyük havayolu şirketi Türk Hava Yolları’nın merkezi İstanbul’dadır. Avrupa, Orta Doğu, Uzak Doğu, Kuzey Afrika, Orta Afrika, Güney Afrika, Kuzey Amerika ve Güney Amerika’ya kadar uzanan uçuş ağı ile en çok noktaya uçuş gerçekleştiren ve en çok yolcuya sahip olan Türk Hava Yolları, Dünyanın en büyük dördüncü havayolu şirketidir.

Türk Hava Yolları’nın merkezi dünya hava yolu trafiğinin merkezi olan İstanbul Havalimanı’dır. İstanbul Havalimanı’nın dışında da tüm havayollarında Türk Hava Yolları bilet satış ofisleri bulunmaktadır. Ancak satış ofislerine kadar gitmeye gerek kalmadan 7/24 ulaşabileceğiniz 0850 500 0737 no’lu TYH müşteri hizmetlerini arayarak bilet işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Günümüzde yolcular uçak biletlerini THY bilet satış noktalarından almak yerine internet veya telefon üzerinden satın almaktadır. Ancak havaalanlarında bulunan bilet satış ofislerinden bilet almayı tercih eden müşteriler de bulunmaktadır. Hem yurt içi hem de yurt dışından tüm bilet işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz Türk Hava yolları çağrı merkezi numarası 0850 500 0737’dir. Bu numarayı arayarak rezervasyon yaptırabilir, kredi kartı veya banka kartınızla bilet satın alabilir ve diğer tüm bilet işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Thy İzmir Telefon Numarası Kaç?

Yılların getirdiği tecrübe ve deneyimle uçuş ağlarına her gün bir yenisini daha ekleyen Türk Hava Yolları, dünyanın birçok noktasına uçuş gerçekleştirmesinin yanı sıra yurt içine de uçuşlarını aksatmadan devam ettiriyor. Türkiye’nin üçüncü büyük şehri İzmir hem yurt içi hem de yurt dışı havayolu trafiğinin en yoğun olduğu illerden biridir.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda bulunan 0850 500 0737 numaralı İzmir THY şubesini arayarak tüm İzmir uçuşlarını öğrenebilir, rezervasyon yaptırabilir, özel günlerde sunulan kampanyalı bilet satış promosyonlarını takip edebilirsiniz. Bu sayede şubeye gitmeye gerek kalmadan tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilir, hem ücretten hem de zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Aktarmalı ve direkt uçuşları sorunsuz gerçekleştirerek misafirlerine kaliteli hizmet veren şirket, acil uçuş ihtiyaçları için 7/24 iletişim hizmeti veriyor. Önceden rezervasyon seçeneği bulunan 0850 500 0737 no’lu THY müşteri hizmetlerine ulaşarak veya internet üzerinden Türk Hava Yolları’nın resmi sitesini ziyaret ederek müşteri temsilcisi ile irtibata geçebilir, işlemlerinizi vakit kaybetmeden gerçekleştirebilirsiniz.

Türk Hava Yolları’nın en çok tercih edildiği ve en fazla uçuşun gerçekleştirildiği illerden bir tanesiyse İzmir’dir. Çok sayıda yolcuya sahip olan İzmir ilinden özellikle de İstanbul iline çok sayıda uçuş gerçekleşiyor. Bu uçuşlar için önceden rezervasyon seçeneğinin internet üzerinde Türk Hava Yolları sitesinde bulunduğu gibi yolcular telefon üzerinden irtibat kurmayı da seçebiliyor.
Acil uçuş ihtiyacı olan yolcularsa sıklıkla telefonla irtibat kurmayı tercih ediyor.

Hızlı ve kolay olan bu irtibat seçeneğiyle yolcular sorunsuz şekilde iletişim kuruyor ve bilet alabiliyorlar. Zamandan kazanmanın en kolay yolu olan telefonla irtibat seçeneği sayesinde siz de İzmir üzerinden uçuş gerçekleştirmek istediğinizde thy çağrı merkezi üzerinden irtibata geçebilir ve uçak bileti hizmetlerinden kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Türk Hava Yolları İzmir uçuşları içinde telefon irtibatı için herhangi bir ücret talep etmemekte ve en kolay şekilde hizmet vermektedir.

Türk Hava Yolları uçuş firmasın İzmir telefon numaralarını sizin için aşağı kısma yazdık. Kolaylıkla arayabilir ve bilet satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Bu numara vasıtasıyla Türk Hava Yolları İzmir hattına ulaşabilir ve ücretsiz bir şekilde sorunsuz irtibat kurarak uçuş bileti imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Ankara THY İletişim – Ankara THY Şubesi Telefonu

Uçuş öncesi zamandan kazanmanın en kolay yolu telefonla irtibat seçeneğini kullanarak bilet işlemlerini gerçekleştirmektir. 050 500 0737 numaralı Ankara THY şubesi telefonu ile yolcular müşteri temsilcisiyle irtibat kurabilir; hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde bilet satın alabilirler. Telefonla irtibat seçeneği sayesinde Ankara THY şubesine gitmeye gerek kalmadan THY çağrı merkezleri ile Ankara üzerinden gerçekleştireceğiniz uçuşlarla ilgili hizmetlerden yararlanabilir, sorunlarınıza en kısa sürede çözüm bulabilirsiniz.

Ülkemizin başkenti ve ikinci büyük şehri Ankara, uçuş trafiğinin en yoğun olduğu illerden biridir. Başkent kalkışlı ve inişli iç hatlar ve dış hatlar uçuşları için Ankara THY iletişim ile irtibata geçerek bilet rezervasyonu yaptırabilir, bilet satın alabilir, mevcut biletinizle ilgili yön ve tarih değişikliği yapabilirsiniz. Ankara THY şubelerine gitmenize gerek kalmadan sadece bir telefonla vakitten tasarruf ederek uçuşa hazırlanabilirsiniz. Ülkemizin kuruluş tarihinin en önemli şehri olan Ankara’ya gerçekleştirilen uçuşlar ile THY misafirleri, başta Anıtkabir olmak üzere Ankara’nın anıtsal yapılarını ve tarihi değerlerini görme fırsatını elde edebilir. Dünyanın birçok noktasına uçuş gerçekleştiren Türk Hava Yolları firması Ankara kalkışlı ve inişli uçuşlarda da misafirlerini en iyi şekilde ağırlar.

İstanbul THY İletişim – İstanbul THY Şubesi Telefonu

Dünyanın en büyük havayolu şirketlerinden biri olan Türk Hava Yolları, İstanbul Havalimanı merkezlidir. Türkiye’nin en kalabalık şehri İstanbul’da bulunan İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı havayolu trafiğinin en yoğun olduğu iki havalimanıdır. Hem turist yoğunluğunun çok fazla olması hem de İstanbul nüfusunun Türkiye ortalamasının üzerinde olması İstanbul THY şubesi telefonunun en yoğun THY iletişim numarası olmasına neden olmaktadır. Türkiye’nin her yerinden ulaşılabilen 0850 500 0737 THY telefonu üzerinden iç hatlar ve dış hatlar uçuşları ile ilgili tüm işlemleriniz THY bilet satış noktalarına gitmeden gerçekleştirebilirsiniz.

Konum itibariyle hem havayolu hem de deniz yolu taşımacılığında dünyanın en önemli şehirlerinin başında gelen İstanbul yolcu trafiğinin en yoğun yaşandığı yerdir. Avrupa ve Asya kıtalarını birbirine bağlayan ve turizm açısından önemli bir konumda bulunan İstanbul’un Asya ve Avrupa yakasında iki adet havalimanı bulunur. Her iki havalimanı da ülkemize gerçekleşen uçuşların büyük bir bölümünü karşılar. Her iki havalimanından da uçak bilet işlemlerini gerçekleştirebilmek için yapılması gereken 7/24 hizmet veren 0850 500 0737 THY telefon numarasını aramak olacaktır.

Antalya THY İletişim – Antalya THY Şubesi Telefonu

Akdeniz’in incisi Antalya özellikle yaz aylarında turist yoğunluğunun en fazla olduğu illerden biridir. Denizi, doğası ve tarihi değerleriyle her yıl binlerce yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapan Antalya’da bulunan Antalya Havalimanı havayolu taşımacılığının da en yoğun olduğu havalimanlarından biridir. Yurt dışından gelen yabancı misafirlerin yoğun olması nedeniyle Antalya dış hatlar uçuşları oldukça ilgi görmektedir. Dünya’nın birçok noktasına kolaylıkla ulaşabileceğiniz Antalya çıkışlı uçuşlarla ilgili tüm bilgileri 0850 500 0737 Antalya THY şubesi telefonundan ede elde edebilirsiniz.

Antalya ilinde uçak bileti satın almak için en doğru yol bilet satış ofislerine gitmek yerine Antalya THY iletişim ile irtibata geçmektir. Türkiye’nin her yerinden ulaşabileceğiniz 0850 500 0737 numaralı THY müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek uçak bileti satın alabilir, bilet değişikliği yapabilir, biletinizi iptal edebilir veya görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz. Nerelere uçuş olduğu, uçuşların ne zaman gerçekleşeceği gibi tüm bilgileri hemen öğrenebilir, güvenilir sistem ile birkaç adımda uçak bileti satın alabilirsiniz. Antalya THY çağrı merkezi, size her konuda bilgi verecek ve size en uygun uçuşu temin edecektir.

Thy İletişim 444 ve 0850 Numaraları

Türk Hava Yolları yıllardır içerisinde bulunduğu uçuş sektöründe bir numara. Müşterileriyle yakından alakadar olması ve müşterilerinin konforunu gözeterek hizmetlerini gerçekleştirmesiyle geniş bir pazar ağına sahip.
Türkiye’nin ve dünyanın hemen hemen her yerinden hizmet veren ve bu hizmetlerinde güvenliği üst düzeyde tutarak profesyonel çalışma arkadaşlarıyla hizmetlerini sürdüren kurum müşterilerine kolay irtibat imkânı da sağlıyor. Yediden yetmişe herkesin tercihi olan ve uluslararası bir firma olmasıyla bilinen Türk Hava Yolları’nın iletişim ağları çok geniş.
Yukarıda sizlerle paylaşmış olduğumuz 444 ve 0850 başlıklı numaralar üzerinden kolaylıkla Türk Hava Yolları iletişim merkezleriyle irtibat halinde bulunabilirsiniz. Bunun yanı sıra thy iletişim istanbul numaraları da mevcut durumda. Aynı şekilde bu numaralar vasıtasıyla da Türk Hava Yolları müşteri hizmetleriyle kesintisiz irtibat kurabilirsiniz. Türk Hava Yolları’nın İstanbul irtibat numaraları şu şekilde:
(0850) 500 0 777
(0850) 500 23 11
Bu numaralar üzerinden İstanbul Türk Hava Yolları irtibat merkezleriyle irtibat kurabilirsiniz.
Sabiha Gökçen Havaalanı’nda bulunan Türk Hava Yolları irtibat merkeziyle iletişime geçme içinse yine telefon üzerinden irtibat kurmayı deneyebilirsiniz. Oldukça kolay olan bu yöntemle hızlı uçak bileti alma işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. İrtibat kurmak için kullanabileceğiniz Thy iletişim sabiha gökcen telefon numaralarıysa şu şekilde:

(0850) 707 03 78

THY Rezervasyon

thy rezervasyon iletişim

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte bugün artık kolay bir hale gelen uçak bileti rezervasyonu ve satın alımı ile seyahatler çok daha stressiz yaşanıyor. Üstelik İnternet siteleri ve mobil uygulamalar sayesinde haftanın 7 günü 24 saat hızlıca bilet rezervasyonu ve satın alımı gerçekleşebiliyor.

Türkiye’nin bayrak taşıcıyı havayolu markası olan THY ile uçak bileti rezervasyonu yapmak artık eskisinden çok daha kolay! Bir telefon kadar uzağınızda olan THY bilet rezervasyon hattı ile bilet satın alımınızı gerçekleştirebilir, diğer her şeyi unutup yalnızca seyahatinizin keyfini çıkarabilirsiniz. THY iletişim numarası olan 0850 500 0 737 no’lu telefonu arayarak iletişime geçebilir ve bir sonraki seyahatiniz için zahmetsiz ve hızlı bir şekilde biletinizi satın alabilirsiniz.

Bilet satın alımı esnasında THY müşteri hizmetleri ile yapacağınız görüşmede sizden seyahatiniz için bazı sorulara yanıtlar istenecektir. Bunlar; seyahatinizin tek yön mü yoksa gidiş dönüş mü olduğu, varış yeri, uçuş gün ve saat bilgileri ile birlikte uçuş sınıfı gibi spesifik bilgilerdir.

Haftanın tüm günü 0850 500 0 737 no’lu THY çağrı merkezi ile iletişime geçebilir ve seyahatiniz için biletinizi hızlıca rezervasyon yapabilir veya satın alabilirsiniz.

Türk Hava Yolları ile bilet rezervasyonu hakkında detaylı bilgilere yer verdiğimiz bir diğer içeriğimizde nasıl rezervasyon yapacağınızı ayrıntılarıyla anlattık. Aşağıdaki bağlantı üzerinden THY bilet rezervasyonu hakkında detaylı bilgileri okuyabilir, merak ettiğiniz tüm soruları THY iletişim hattı olan 0850 500 0 737 no’lu telefonu arayarak öğrenebilirsiniz.

Türk Hava Yolları yıllardır sürdürdüğü yüksek hizmet kalitesiyle yolcularına keyifli ve konforlu uçuş hizmeti sunan, vizyon ve misyonu oldukça geniş bir firma. Oldukça geniş hizmet ağıyla müşterilerine sorunsuz ve güvenli uçuş imkânı sağlıyor. Birçok bireyin yolculuk için tercih ettiği hava yollarıysa özellikle özel günlerde oldukça dolu olabiliyor. Bu nedenle müşteriler uygun bilet bulmak konusunda zorlanıyor. Uygun bilet bulmanın en kolay yoluysa erken rezervasyon yaptırmak. Bunun için havaalanından bilet alabileceğiniz gibi internet üzerinden de kolaylıkla erken rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Thy Bilet Rezervasyonu Nasıl Yapılır konulu makalemizi okuyarak rezervasyon seçenekleri hakkında daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Türk Hava Yolları internet sitesi üzerinden kolaylıkla istediğiniz bilet için rezervasyon işlemi gerçekleştirebilirsiniz. İstediğiniz tarihi ve gitmek istediğiniz şehri seçerek karşınıza çıkacak uçuş seçenekleri arasından size en uygun olanı seçebilirsiniz. Ödemeyi kredi kartı veya banka kartı yoluyla internet üzerinden güvenli bir şekilde halledebilirsiniz. Ancak dikkat etmeniz gereken bir püf nokta bulunuyor.

Thy rezervasyon işlemini ne kadar erken gerçekleştirirseniz o kadar uygun fiyata bilete ulaşabilirsiniz. Güncel ve güvenli yöntemlerden biri olan internet sitesi üzerinden rezervasyon işlemi gerçekleştirmeyle hem kolay hem de hızlı rezervasyon gerçekleştirebilirsiniz. Yolcuların sıklıkla tercih ettiği bu yöntemle hem zamandan hem de paranızdan tasarruf edebilirsiniz.

THY Uçak Bileti Rezervasyonu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

thy rezervasyon

Türk Hava Yolları ile ister bireysel olarak seyahat ediyor olun, ister grup halinde ya da VIP. Bir sonraki seyahatini Türk Hava Yolları ile gerçekleştirecek olanların seyahatleri öncesi bilet rezervasyon ve/veya satın alma sonrası olası sorularına yanıt bulabilecekleri bazı en sık sorulan soruları aşağıda bulabilirsiniz. Aşağıdaki sorular, Türk Hava Yolları ile uçacak olan kişilerin seyahatleri öncesi İnternette çoğunlukla arattıkları başlıkları içermektedir. Türk Hava Yolları bilet rezervasyonu, bilet satın alma, bilet iptali ve diğer konular hakkındaki başlıkları okuyabilirsiniz.

            Biletimi Satın Aldıktan Sonra İptal Etmem Mümkün mü?

Türk Hava Yolları ile seyahat edecek olan kişilerin biletlerini satın aldıktan sonra iptal etmeleri mümkündür. Ancak söz konusu iptal sonrası her biletin iptal/iade durumu ücret koşullarına göre değişiklik göstermektedir. THY bilet iptali ücret koşullarını “uçuşlarım” sayfasından görebilir, detaylı bilgi almak için Türk Hava Yolları’nın resmi web sitesi ücret koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

            Asker Aileleri İçin İndirim Var mı?

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ndeki Türk Barış Kuvvetleri’nde görev yapan askerlerin eşleri ve 2-12 yaş arasındaki çocukları bilet ücret sınıfına bağlı olarak %15 oranında indirimli bilet satın alabilmektedir. Söz konusu THY bilet indirimi yalnızca çevrimiçi İnternet sitesi ve mobil uygulama kanalları aracılığıyla yapılmaktadır.

            Çocuğum İçin Bilet Alırken İndirimli Bir Tarifeden Yararlanabilir miyim?

Uçuşunu kendi koltuğunda gerçekleştirecek olan 2-12 yaş arası çocuklar için indirim oranı uygulanmaktadır. Ancak uygulanacak olan bu indirim oranı güzergâha ve bilet ücret sınıfına göre değişiklik göstermektedir. THY bilet indirim olanağından yararlanmak için seyahatiniz öncesinde çocuğunuzun doğum tarihini gösteren belge sunmanız gerektiğini unutmamalısınız.

            Bilet Alırken Bebeğim İçin Yararlanabileceğim İndirimli Bir Tarife Var mı?

Türk Hava Yolları, bebek yolcuları için bir dizi indirimli tarife uygulamaktadır. Söz konusu indirim kapsamında 2 yaşına henüz girmemiş bebek yolcular girmektedir. Bununla birlikte “uçakla seyahatinde herhangi bir sakınca yoktur” ibaresini taşıyan bir doktor raporu ile birlikte 2-7 günlük bebek yolcular da seyahat edebilmektedir. Ekonomi sınıfı iç hat direkt seferlerde 34, aktarmalı seferlerde 39, Business Class direkt seferlerde 44, aktarmalı seferlerde 49 TL indirim uygulanmaktadır.

Dış hat seferleri indirim oranları, güzergâh ve tarihe bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

THY İndirimli tarifeler, bebek yolcu bagaj hakkı, kabin bagaj hakkı ve daha fazlası hakkında detaylı bilgileri THY’nin resmi web sitesinde bebek ve çocuk yolcular ve/veya ücret koşulları sayfalarından öğrenebilirsiniz.

            Biletimi Kredi Kartımla Taksitli Alabilir miyim?

Türk Hava Yolları uçak bileti anlaşmalı bankaların kredi kartları ile taksitli olarak satın alınabilmektedir. THY bilet satın alımında Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, American Express, JCB, UATP, Diners Club, Discover, Troy, MIR, Carte Bleue Visa, CartaSi, Postepay ve Bancontact kartları kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için THY’nin resmi web sitesi ödeme sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

            Bilet Alırken İstediğim Koltuğu Seçebilir miyim?

Türk Hava Yolları ile yapacağınız seyahat öncesi bilet satın alımınız esnasında sunulan ek hizmetlerden yararlanarak, uçuş ve bilet özelliklerinize bağlı olarak koltuğunuzu ücretsiz olarak değiştirebilir veya satın alabilirsiniz. Bununla birlikte koltuk seçimi, bilet satın alma sürecinden sonra check-in sayfasından da yapılabilmektedir.