Sun Express İletişim : 0850 500 0 737 

Sun Express Ofisi Telefon Numarası 0850 500 0 737
Sun Express Uçak Bileti İletişim 0850 500 0 737
Sun Express Şubesi İletişim 0850 500 0 737

Sun Express Hakkkında

Genel merkezinin Antalya olduğu Sun Express, popüler havayolu şirketlerinin başında gelmektedir. Çeyrek asırdır, müşterilerine hizmet veren marka, konforlu bir şekilde uçmak isteyenlere yardımcı oluyor. 1989 yılında kurulan marka, sadece Türkiye içi değil, aynı zamanda yurtdışına da hizmet veriyor. 100’den fazla iniş – kalkış noktası olan Sun Express 2011 yılından itibaren de Almanya merkezine hareket ediyor.

Sun Express Telefonda Nasıl Bilet Alınır

Sun Express Havayollarından uçak bileti almak tahmin edilenden çok daha kolay. Türkiye’de hizmet veren pek çok şube bulunmaktadır. Bunun için İstanbul, İzmir ya da Antalya merkezlerini tercih edebilirsiniz. Dilediğiniz şehirden bu merkezleri arayabilirsiniz. Ülkemizdeki genel merkez numarası 0850 840 48 05 şeklindedir. Çağrı merkezinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini aradığınızda yararlanabileceğiniz hizmetler şu şekilde sıralanabilmektedir:
Müşteri numarasını aradığınızda, yukarıda da belirttiğimiz gibi, ücretsiz olarak hizmet alabilirsiniz. Sadece yurt içi değil, aynı zamanda yurt dışı için de hizmet alabilirsiniz.Uçuş sırasında tüketmek istediğiniz yiyecekleri, uçuş öncesinde satın alabilirsiniz. Bu şekilde uçuş sırasında ayriyeten ödeme işlemleriyle uğraşmak durumunda kalmayacaksınız.
Yiyecek hizmetinin dışında, fazla bagajınız varsa, bagaj hizmeti de satın alınabilmektedir. İşlemlerinizi kredi kartı ya da hesap kartı ile yapabilirsiniz.
Ekstra diğer hizmetleri, kredi kartı ile temin edebilirsiniz.
Eğer satın almış olduğunuz ile ilgili bir değişiklik yapmak istiyorsanız, bunun için de müşteri hizmetlerini kullanabilirsiniz. Bilet değişikliği ya da iptal iptali de çağrı merkezi üzerinden yapılabilmektedir. Bunun için 444 07 97 numaralı telefonu kullanabilirsiniz.
Bilet satın alma işleminizi de Sun Express müşteri hizmetleri aracılığı ile tercih edebilirsiniz.
Sun Express hava yolu firmasından bilet almak istiyorsanız, ilk olarak 444’lü numarayı tuşlamanız gerekecektir. Dünyanın birçok yerinden iletişim sağlayabilirsiniz. Telefondan bilet almak için şu bilgileri aktarmanız gerekecektir:
Nereden Nereye gideceksiniz?, Hangi Tarihler Aralığında Gideceksiniz?, Seyahatiniz tek yönlü mü yoksa gidiş dönüşlü mü? Tercih ettiğiniz durumlara göre hangi uçuş saati size daha uygun? Tercih ettiğiniz gün ve saatte hangi koltukta seyahat etmek istersiniz? Alternatif ek hizmet almak ister misiniz? (Ek bagaj, yiyecek, içecek vb. hizmet), Seyahat sigortası yaptırmak ister misiniz?
Bütün bu sorulara cevap verdikten sonra, kişisel bilgilerinizi söyleyerek, işleminizi tamamlayabilirsiniz. 30 yılı aşkın bir süredir hizmet veren marka, çok yönlü hizmet sunmaktadır. İnternet üzerinden bilet almak yerine, müşteri hizmetlerini arayarak, biletinizi daha kısa sürede satın alabilirsiniz. Bu şekilde hizmeti daha uygun alabilir, hata payını tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.İzmir Sun Express İletişim

İzmir’den uygun fiyata Sun Express bileti almak için, İzmir Sun Express iletişim numarasını kullanabilirsiniz. Kullanabileceğiniz numara: 0850 302 54 93 şeklindedir. İzmir Türkiye’nin en büyük şehirleri arasında bulunmaktadır. İndirimli ve promosyon biletlerinden almak için, çağrı merkezini kullanabilirsiniz. Telefonunuzu kullanarak, İzmir’den Sun Express firmasını kullanarak, gitmek istediğiniz yeri söyleyin. Eğer önemli bir günde ya da tatilde seyahat etmek istiyorsanız biletinizi bir an önce almanız gerekmektedir. Eğer alamıyorsanız da, yerinizi ayırtmanız gerekmektedir. Hatta tarihiniz çok daha önceden belliyse, açık bilet alabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, bütçenize uygun bir sefer bulmak. Bunun için müşteri hizmetlerini arayarak, konu ile ilgili kendinizin bilgilendirilmesini isteyebilirsiniz. Müşteri hizmetleri, sizin kriterlerinize en uygun uçak biletini bulacaktır.
İzmir’e gidecek ya da İzmir’den dönecekseniz, kısa yoldan gitmeniz, sizin için daha avantajlı olacaktır. Hava yolu bu noktada demir yolu ve karayolundan çok daha hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.Antalya Sun Express İletişim

Koltuklarınızı uygun fiyata almak için Antalya Sun Express firmasıyla iletişime geçebilirsiniz. Kullanabileceğiniz iletişim numarası 0242 324 01 30 şeklindedir. Antalya’ya gitmek için uygun fiyatlı uçuşlar için, genel olarak Sun Express firması tercih edilmektedir. Yukarıda belirttiğimiz telefon numarasını arayarak kısa yoldan Antalya’ya ulaşabilir ya da Antalya’dan farklı yerlere gidebilirsiniz.
Antalya, içerisinde barındırdığı sahilleri, plajları ve masmavi deniziyle, yaz – kış en çok tercih edilen bölgelerin başında geliyor. Antalya’dan Almanya’ya bile uçuşu bulunan Sun Express firması, tatili sevenlere farklı alternatifler sunuyor. Hem yurtiçi hem de yurtdışında pek çok yerden ulaşım sağlayabilirsiniz. 0242 ile başlayan telefon numarasını arayarak, bilet alabilir, biletinizi ayırttırabilirsiniz.İstanbul Sun Express İletişim

İlk başlarda, iç hat uçuşuna önem veren Sun Express, şu anda pek çok yere ulaşım sağlamaktadır. Şu anda ister yurtiçi isterseniz de yurt dışı uçuşlarını gerçekleştirebilirsiniz. 0212 624 63 33 ya da 0216 329 15 17 numaralı telefonları kullanabilirsiniz. İstanbul, diğer yerlere göre daha büyük bir şehir olduğu için, Sun Express bayilikleri çok daha fazladır. Bu sebeple, bu bayilikleri kullanarak ya da telefon numaralarıyla ulaşım sağlayabilirsiniz.
Eğer bu numaraları kullanmak istemiyor, ücretsiz bir şekilde aramak istiyorsanız, 0850’li numaraları kullanabilirsiniz. Kendilerini her geçen gün geliştiren markanın pek çok işlemlerini, artık telefon üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.