Turizm faaliyetler dışında deneyimlerimiz ile beraber Türkiye’de nereler gezilir, uçak bileti ile ilgili bilmeniz gereken bir çok konuya değindiğimiz konuları blog a dökerek müşterilerimiz ve seyahat severlerle paylaşıyoruz. Bu sayfamızda sizlere bu adresleri paylaşmak istedik. Blogların yanı sıra sayfalarımızın kayıtlı bulunduğu sayfalardaki profil linklerimizi bulabilirsiniz.

1 . Pinterest

İnstagram tarzı görsel paylaşma sitesi olan Pinterest’teki paylaşımlarmızı görmek için https://tr.pinterest.com/aloucakbileti/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

2 . Twiter

Dünya genelinde popüler sosyal medya uygulaması twitter uygulamasında da eski markamız kolaybilethatti ismiyle varız. Profilimizi merak ediyorsanız. https://twitter.com/Kolaybilethatti adresini ziyaret edebilirsiniz.

3. Bahance

Grafik tasarım uzmanlarının çalışmalarını yayınladıkları web sitesi. Bizde Plusfly ve Aymila Turizm için yaptığımız çalışmaları bu sayfada yayınlıyoruz. Göz atabilirsiniz. Bahance profilimiz için https://www.behance.net/murat3c529fdc sayfasını ziyaret etmeniz gerekecek.

4. Google Sites

Google’un Hazır Site Uygulaması Google Sites dede Aymila Turizm i bulabilirsiniz. Google Sitemizin adresi ise https://sivas-thy-iletisim.business.site/

5. Medium

Son zamanlarda oldukça Popüler olan günlük deneyimleriniz hakkında yazılar yazabileceğiniz blog sitesi Medium profilimiz linkide https://medium.com/@murat_45553 dir.

6. WordPress

Yine dünya çapında popüler blog uygulamalarından olan wordpress te gezilecek yerler ve uçak biletleri hakkında bilgileri paylaştığımız bilgileri paylaştığımız blogumuzun adresi ise https://ucakbiletiiletisim.wordpress.com dir.

7. Yandex Harita

Yandex haritadan konumumuzu öğrenmek isterseniz Plusfly Harita Konumu  linkini tıklamanız yeterli olacaktır.

8. Vimeo

Video paylaşım sayfası vimeo profil sayfamıza https://vimeo.com/user113763399 linkine tıklayarak erişebilirsiniz.

9. Slideshare

Slideshare dökümanların yüklendiğin bir paylaşım sayfası bu sayfadaki profilimize ve paylaşımlarımıza ise https://www.slideshare.net/MuratOrak1/presentations linkini ziyaret ederek erişebilirsiniz.

10. Linkedin

Linkedin iş insanlarının bir araya geldiği bir platformdur. Bu platformdaki sayfamıza da https://www.linkedin.com/in/murat-o%C4%9Frak-348138115/ linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

11. Tumblr

Twiter tarzı paylaşım yapılabilen bir sosyal medya sayfası olan Tumblr Profilimizin linkine https://www.tumblr.com/blog/aymilatur adresinden ulaşabilirsiniz.

12. About me

Sayfası kişilerin kendini tanıttığı bir kişi kartı sayfası olarak göze çarpıyor. Profilimize https://about.me/muratograk/getstarted adresinden ulaşabilirsiniz.

13. Angel.list

Angel list sayfasından kendiniz ile ilgili ve yaptığınız çalışmalarla ilgili bilgiler girebildiğiniz bir sayfa. Angel lise profilimize https://angel.co/u/murat-ograk sayfasından erişebilirsiniz.

14. Google Sites

Google’nin hazır site servisi olan sayfada da sayfamızı bulabilirsiniz. Google sayfamıza aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://sites.google.com/view/pegasus-flypgs/pegasus-iletisim-444

Kaynak : https://aymilaturizm.com/aymila-turizmin-blog-adresleri/