Pegasus İletişim 444 sayfasını ziyaret ederek Pegasus Uçak Bileti Değişikliği yapabilirsiniz.

Pegasus bilet değiştirme, müşterilerimize en sık yardımcı olduğumuz konularından bir tanesidir. Daha önce satın aldığınız herhangi bir biletin yurt içi veya yurt dışı fark etmeksizin hızlı bir şekilde yön, takvim ve saat değişikliklerini yapabilirsiniz. Çok hızlı bir şekilde değişiklik taleplerinizi 0850 500 0 737 nolu Pegasus İletişim hattını arayarak talep edebilirsiniz.. Müşteri danışmanları size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaklardır.

Birçok insan Pegasus bilet değiştirme konusunda çekingen davranabilmektedir. Tüm kullanıcılarımızın burayı özellikle dikkate alması gerekir. Müşteri danışmanları size yardım etmek için orada bulunmakta ve tüm sorunlarınıza çözüm bulabilmek için telefonun başında sizi beklemektedirler. İşte tam olarak bu yüzden Pegasus çağrı merkezi ve Pegasus iletişim numaraları servisini hızlı bir şekilde arayarak dilediğiniz gibi ücretsiz hizmet alabilirsiniz.Pegasus bileti tarih değiştirme işlemleri hem Pegasus kurumsal web sitesi üzerinden, hem mobil uygulama üzerinden hem Pegasus çağrı merkezi aracılığı ile gerçekleştirilebilmektedir. Bu ücretsiz, kaliteli ve hızlı hizmetten sizlerde faydalanabilirsiniz.

Pegasus Bilet Değişikliği Nasıl Yapılır?

pegasus bilet değişikliği

Pegasus Bilet Değiştirme İletişim Telefon Numarası 0850 500 0 737 dir. Pegasus İletişim Hattından Uçak Bileti Satın alma ve değişiklik işlemlerini yapabilirsiniz.

Pegasus havayolları şirketi ülkemizin hava taşımacılığı sektöründeki en değerli şirketlerinden bir tanesidir. Ülkemizde ve dünyada en fazla yolu taşımacılığı yapan şirketlerden bir tanesi olma unvanına sahiptir. Müşterileri için özellikle uyguladığı uygun fiyat politikası ve büyük taşıma hizmeti ile dünyanın bir numarası haline gelmeyi başarmıştır. Şirketin İstanbul merkezli olması ise bilet gibi durumlarda hiçbir değişikliğe sebebiyet vermemektedir. Pegasus bilet değişikliği nasıl yapılır konusu müşterilerin aklını kurcalayan sorulardan bir tanesidir.
Geliştirilen müşteri hizmetleri hizmeti ile dünyanın en kaliteli müşteri hizmetleri sınıfına girmiştir. Bir telefon kadar uzağınızda olan Pegasus havayolları firması, Türkiye dışında da pek çok bölgeye uçuş yapmaktadır. Bu sebeple dünyanın pek çok yerinden ulaşılabilmesi ile nerede olursanız olun anında ulaşabiliyor ve anında bilet değişikliği ve bilet satın alma işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz. Pegasus bilet değişikliği nasıl yapılır tarzı soruların en net cevabı ise; hızlı bir şekilde flypgs.com web adresine giriş yaparak bilet değişikliği yapılabilmektedir. Ancak bilginiz veya zamanınız olmayabilir işte tam bu yüzden Pegasus müşterilerine bir kaliteli hizmeti daha sunabilmektedir. Pegasus müşteri hizmetlerini hızlı bir şekilde arayarak bütün sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Pegasus müşteri hizmetleri numarası 0850 500 0 737 nolu telefondur. Uçuş takviminizden 4 saat önceye kadar hızlı bir şekilde arayarak tüm takviminizi değiştirebilir hatta iptal edebilirsiniz.Pegasus Telefonla Nasıl Bilet Alınır?

Pegasus telefonla uçak bileti satın almak için 0850 500 0 737 nolu telefon numarasını arayabilirsiniz.

Firma bu konu ile alakalı düzenli olarak bildirimler yapsa da çoğu müşteri bu bildirimleri görmemektedir. Web sitemizden Pegasus ile alakalı tüm bildirimleri takip edebilir ve Pegasus telefonla nasıl bilet alınır gibi sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Aslında birçok insan telefon ile müşteri hizmetlerine bağlanıp bilet satın alınamayacağını düşünmekte. Bunun çok yanlış bir hata olduğunu bildirmek isteriz. Çünkü kurumsal firmaların birçoğu 0850’li hatlar ile size yardımcı olabilmektedir. Özellikle Pegasus müşteri hizmetleri gibi departmanların tek görevi sizin sorunlarınıza yardımcı olabilmektedir.
Pegasus hızlı iletişim hattında toplam da 258 kişi çalışmaktadır ve bu insanların tamamı müşterilerin bütün sorunlarını çözümlemek için varlardır. Pegasus havayolları firması, kendi yönetmeliklerini oluşturmuş ve bu yönetmelikleri uygulamakta usta olan bir şirket unvanına sahiptir. Uçuş takviminizi sadece ayarlamanız ve ne şekilde olursa olsun Pegasus çağrı merkezi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. İnternet üzerinden veya cep telefonunuz ile arama yaparak hızlı bir şekilde Pegasus’a ulaşabilir ve bütün işlemlerinizi ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.Pegasus Çağrı Merkezinden Bilet Değişikliği

Pegasus bilet değişikliği için 0850 500 0 737 nolu numarayı arayarak destek alabilirsiniz

Pegasus havayolları firması ülkemizin ve dünyanın önemli isimlerinden bir tanesidir. En önde hava yolu taşımacılığı yapan şirketlerden bir tanesi olması sebebi ile son 20 yıl içerisinde kendisini oldukça geliştirmiştir. Türkiye’de hizmet veren firma deneyimli pilotları ve uçak içi kabin ekibi ile zaten profesyonel bir hizmet vermekte. Bunlara istinaden Pegasus çağrı merkezinden bilet değişikliği gibi işlemlerinizi sorunsuz gerçekleştirebilmeniz için 258 adet yönetim ve çağrı merkezi personeli ile hem satış hem değişiklik hem de diğer sorunlarınız için

Ayrıca Pegasus çağrı merkezi ile iletişime geçildiği zaman bilet erteleme gibi işlemlerde gerçekleştirilebilmektedir. Pegasus bilet erteleme, bu anlamda gerçek bir deneyim sunmaktadır. Müşterilerine güler yüzlü hizmet sağlayan Pegasus, dünyanın en sevilen şirketleri arasındadır. İşini son derece profesyonel yapan bu şirket ile çalışmak dünyanın en zevkli işlerinden bir tanesidir. Pegasus çağrı merkezinden bilet değişikliği gibi işlemlerinizi 0850 500 0 737 nolu telefon hattı ile hızlı ve ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Uygulanan uygun fiyat politikası ve her bütçeden insana yardım ile müşterilerinin gönlünü kazanmıştır.


Uçakların tamamı son teknolojiye hâkim hale getirilmeye çalışılmaktadır.
Uçakların son teknoloji ile donatılması ve lüks hale getirilmeye çalışılmasının en büyük sebeplerinden bir tanesi uçakların yaklaşık 7 – 8 yaşında olmalarıdır. Ancak Pegasus bu durumu hissettirmeyecek şekilde tüm ağır bakımlarını gerçekleştirmekte ve uçakların tamamı ilk günkü tazeliğinde çalışmaktadır. Ayrıca içerisinde kullanılan son teknoloji ürünler ile müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışmakta Pegasus şirketinin üzerine yoktur.

Pegasus havayolları firması, ülkemizin tamı tamına 35 şehrine uçuk seferi gerçekleştirmektedir. Ülkemizin uçuş ağı olarak en bol hizmet veren şirketi olan Pegasus, yurt dışında ise tam 75 farklı şehre uçuk seferi gerçekleştirmektedir. Pegasus, 75 yurt dışı şehri 35 yurt içi şehri olmak üzere toplam 110 şehre ve 43 ülkeye uçuş seferleri düzenlemektedir.

Pegasus Online Bilet Değişikliği

Biletinizi flypgs.com üzerinden, mobil kanallardan ve uygulamalardan ayrıca 0850 500 0 737 numaralı çağrı merkezinden değiştirebilirsiniz. Flypgs.com web adresine girildiği zaman “Bilet İşlemleri” bölümünden Bilet Rezervasyon numarası (PNR) numarası ve adınız soyadınız ile birlikte giriş yaptığınız zaman tüm uçuş bilgileriniz karşınıza gelmektedir. Bu alandan tüm iptal, değişim gibi işlemlerinizi ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Eğer Pegasus uçuş biletinizi bir acente veya çağrı merkezinden aldı iseniz ve üye olmadan aldı iseniz yapmanız gereken 0850 500 0 737 nolu çağrı merkezini aramanız gerekmektedir. Bilet değişikliği kuralları kendi içerisinde gruplara ayrılmaktadır.Pegasus Uçak Bileti Değiştirme Kuralları

Pegasus Uçak bileti değişim kuralları: Bilet değişimini biletinizi eko ve avantaj paketlerinden aldıysanız uçuş saatine en fazla 2 saat kala 40TL ödeyerek değiştirebilirsiniz. Eğer uçuş saatine 2 saatten daha az bir süre kaldı ise ne yazık ki değişiklik ve iptal hakkınız kalmamaktadır. Eğer ekstra paketten satın aldıysanız uçuşa 2 saat kalana kadar yapacağınız tüm iptal ve değişiklik talepleriniz ücret kesintisi yapılmadan gerçekleşecektir.

Bagaj haklarınız: Biletleme işlemlerinizi tamamladıktan sonra bagaj hakkınız ile alakalı net bilgi size verilecektir. Ancak ön bilgi olması açısından el bagajı bir adedi geçmesi yasaktır. 20x40x55 cm boyutlarında ve maksimum 8 kilogram olmak zorundadır. Serbest bagaj hakkınız ise yurt içi uçuşlarda eko paket 15 kilogram avantaj paket 20 kilogram ve ekstra paket bagaj hakkı ise 25 kilogram olarak sınırlandırılmıştır.