Anadolu jet iletişim numarası : 0850 500 23 11 dir. Bu numaradan tüm Anadolu jet bilet işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Anadolu Jet Ankara İletişim

Anadolu jet firması üzerinden bilet alma işlemleri oldukça basittir. Özellikle birçok kişinin kullanmış olduğu çağrı merkezi ile bilet almanız hem daha kolay hem de daha hızlı işlem yapmanızı sağlayacaktır. Ankara şehrin de bulunan Anadolu jet Ankara iletişim üzerinden bilet alma şansınız bulunmaktadır. Anadolu jet firması size güvenilir ve kaliteli hizmet vermek adına her geçen gün gelişmektedir. Gelişmesiyle birlikte adını herkese duyurmayı başarmıştır. Anadolu jet firması ile sıkıntı yaşamadan yolculuk yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Anadolu jet firması Türk hava yolları ile bağlı olarak çalışmasıyla birlikte ön plana çıkmıştır. Türk hava yollarının filosunda bulunan tüm uçak seferlerinde bulunmaktadır.
Anadolu Jet Ankara Satış İletişim: 0312 465 63 63
Dahili numaraları: 31751 / 31752 / 31753
Anadolu Jet Ankara Faks: 0312 466 36 47
Anadolu jet Ankara Email: ankcustomer@thy.com
Numaraları ve adreslerinden Ankara Anadolu jet firmasına ulaşmanız mümkündür. Böylelikle daha güvenilir ve daha kaliteli hizmetler alabilmeniz mümkündür.Anadolu Jet Antalya İletişim

Anadolu jet firmasının merkezi Ankara olmasına rağmen ve yoğunluk olarak Ankara varışlı ve kalkışlı uçuş seferleri uygulamasına rağmen Türkiye’nin birçok yerinde de hizmet vermektedir. Anadolu jet firması birçok kullanıcı tarafından beğenilen ve tercih edilen firmalar arasına girmektedir. Anadolu jet firmasından bilet almanız için birçok seçenek bulunmasına rağmen sizin için en kolay ve hızlı işlemler arasında çağrı merkezi bulunmaktadır. Anadolu jet Antalya iletişim bilgileri ile bilet alma işlemlerinizi tamamlamanız mümkündür. Müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşme sayesinde rezervasyon yapabilir ya da bilet satın alma işlemlerinizi yapabilirsiniz. En önemli özellikleri arasında ödemeyi kredi kartı ya da banka hesap kartı ile yapmanız mümkündür. Kart bilgilerinizi vermeniz doğrultusun da ve telefonunuza gelen şifreyi onaylamanız doğrultusundan bilet alma işlemlerinizi rahatlıkla ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.
Anadolu Jet Antalya İletişim: 0242 320 63 63
Dahili numarası: 30727 / 30733
Anadolu jet Antalya E-mail: aytıstsatıs@thy.com
Numarası ve adresleriyle 24 saat kesintisiz olarak hizmet alabilirsiniz. Böylelikle kaliteli ve güvenilir hizmetlerin tadını çıkarma şansını yakalayabilirsiniz.Anadolu Jet İstanbul İletişim

Anadolu jet firması birçok yere sağlamış olduğu uçak seferleri ile ön plana çıkmaktadır. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanında da birçok kalkışlı ve varışlı seferler düzenlemektedir. Anadolu jet firmasının güvenilir ve kaliteli hizmet vermesiyle birlikte sizlere en iyi hizmet vermek adına hızla gelişmektedir. Anadolu Jet İstanbul iletişim sayesinde bilet satın alabilir ve uçuş keyfinin tadını çıkarabilmeniz mümkündür.
Anadolu Jet İstanbul İletişim: 0216 418 44 86 / 87
Anadolu Jet İstanbul Faks: 0216 449 35 66
Numaraları üzerinden Anadolu jet firması üzerinden bilet alma işlemlerinizi tamamlayabilir ve uçuş seferlerinden faydalanabilirsiniz. Anadolu jet firmaları size kesintisiz hizmet sunarak ön plana çıkmaktadır. Sizlerde Anadolu jet firmasını tercih ederek güvenilir ve kaliteli hizmet alarak uçuş seferlerinizi ayarlayabilirsiniz.Anadolu Jet Çağrı Merkezinden Bilet Nasıl Alınır?

Anadolu jet bağımsız bir firma olmamakla birlikte Türk hava Yollarının bir alt markası olarak karşımıza çıkmaktadır. Anadolu Jet firmasının merkezi Ankara’dır. Ankara’yı Türkiye’nin birçok yerine ulaşımını sağlamak amacıyla faaliyetler başlanmıştır. Aynı zamanda İstanbul, Antalya gibi birçok şehirlere de uçuş seferi düzenlemektedir. Uçak yolculuğu konfor ve güvenlik açısından oldukça rahat bir firma olarak karşımıza çıkmaktadır. Anadolu jet birçok Low cost hava yolu firmalarına oranla daha kaliteli ve güvenilir bir hizmet vermektedir. Yoğunluk olarak Ankara kalkışlı ve varışlı uçuş seferleri yapmaktadır. Ayrıca yurt dışına sefer düzenlememesiyle birlikte Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve Türkiye içi noktalar ile sınırlandırılarak ön plana çıkmıştır. Birçok insan güvenilir ve kaliteli olmasından dolayı Anadolu Jet firmasını tercih etmektedir. Böylelikle en iyi hava yolları seferini düzenleyen firma olarak ön plana çıkmış ve birçok insan tarafından tercih edilen firma olmayı başarmıştır.Anadolu Jet firmasında ücretsiz ikramlar da verilmektedir. Çağ, kahve sandviç, kek gibi ikramları bulunmaktadır. Ayrıca su ikramı da yapılmaktadır. 24 saat öncesinden online olarak check in yapılması durumunda koltuğunu seçme hakkına sahip olmaktadır. 24 saat önceki tarihlerde de koltuk seçimini yapmanız mümkündür.
Birçok insan merak içerisinde araştırdıkları konulardan birisi olarak karşımıza Anadolu Jet çağrı merkezinden bilet nasıl alınır? Soruları çıkmaktadır. Peki, Anadolu Jet firmasından nasıl bilet alınır? Anadolu jet firmasından bilet almanın birçok yöntemi bulunmaktadır. Anadolu jet ile anlaşma yapmış olan bayilere uğrayarak da bilet almanız mümkündür. Sorumlu personel sizlere yardımcı olacak ve bilet almanıza katkıda bulunacaktır. İsim ve soy isiminiz ile birlikte TC kimlik numaranızı vererek nereye gitmek istiyorsanız orası için bilet almanız mümkündür. Ayrıca internet aracılığı ile internet adresinden de bilet almanız mümkündür. Bilet almanız için bir başka seçenek ise çağrı merkezine bağlanmaktır.


Anadolu jet çağrı merkezi üzerine bağlanarak müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşme ile bilet alabilirsiniz. Müşteri temsilcisi güvenliğiniz açısından size soracağı sorulara yanıt vermeniz gerekmektedir. Ayrıca kredi kartı ya da hesap kartı ile de ödeme yapma seçeneğini sizlere sunmaktadır. Anadolu jet çağrı merkezi ile çok daha kolay işlem yapabileceksiniz. Yapmanız gereken Anadolu Jet Çağrı Merkezini aramanız olacaktır. Ayrıca rezervasyon yapabilir ya da bileti satın alma imkânınız bulunmaktadır. Çağrı merkezi bilet işlemlerini tamamlamanız esnasında kredi kart bilgilerinizi paylaşmanız gerekecektir. Kart şifresini vermemeniz önemle rica olunur. Aksi takdir de olumsuzluklara yol açabilmektedir. Ancak Kart numaranızı verdikten sonra telefonunuza gelen şifre ile işlemi onaylamalısınız. Böylelikle bilet alma işlemlerini tamamlayarak yerinizi belirlemiş olacak ve uçuş seferleri hakkında bilgileri alma imkânınız olacaktır.